Новини 2018-10-19 13:33

NYT: Саудівська Аравія планує звинуватити радника принца в справі щодо журналіста Хашукджі

За даними видання, керівники Саудівської Аравії повідомлять, що офіцер розвідки отримав усний дозвіл від принца лише на затримання та допит журналіста.

Саудівська Аравія планує звинуватити в справі щодо, ймовірного, вбивства саудівського журналіста Джамаля Хашукджі радника наслідного принца Саудівської Аравії Мохаммеда бен Салмана – Ахмеда Ассирі. Про це повідомляє The New York Times посилаючись на джерела знайомі із планами Саудівської Аравії.

 

За даними видання, очікується, що керівники Саудівської Аравії повідомлять, що офіцер розвідки Ассірі отримав усний дозвіл від наслідного принца на затримання та допит журналіста, однак "або неправильно зрозумів його вказівки, або перевищив повноваження та вбив Хашукджі".

 

Читайте також: Убивство чи зникнення? Що відомо про ситуацію із саудівським журналістом в Стамбулі

 

Нагадаємо, 2 жовтня  в генеральному консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі зник саудівський журналіст Джамаля Хашукджі. 6 жовтня турецькі правоохоронці почали кримінальне розслідування його зникнення, вони підозрюють, що журналіста вбили на території диппредставництва.

 

За даними ЗМІ, щонайменше п'ятеро людей, яких турецька поліція назвала підозрюваними у справі про зникнення журналіста Джамаля Хашукджі, пов'язані з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бен Сальманом Аль Саудом. 

 

18 жовтня стало відомо, що в Ер-Ріяді (столиця Саудівської Аравії) у автокатастрофі загинув лейтенант саудівських Повітряних сил Мешал Саад Альбостані, один з підозрюваних у справі щодо зникнення саудівського журналіста Джамаля Хашукджі. 

 

За даними ЗМІ, офіцер саудівської розвідки та колишній дипломат Махер Абдулазіз Мутреб відіграв основну роль у справі щодо саудівського журналіста Джамаля Хашукджі. 

схожі новини