Новини 15:53

Стало відомо, скільки українців в РФ отримали статус жертв торгівлі людьми

Також вона зазначила, що в Таїланді двоє громадян України на 25 років позбавлені волі за перевезення наркотиків.

У Російській Федерації перебувають 36 громадян України, які отримали статус тих, хто є жертвами торгівлі людьми. Про це на заході Walk for Freedom повідомила замміністра соцполітики Наталія Федорович, передає кореспондент РБК-Україна.

 

"З 2016 року ми констатуємо факти втягнення українців у незаконну кримінальну діяльність. Це діяльність, коли громадян України втягували у працю кур'єрами у інших країнах, у РФ зокрема. Їм давали на продаж наркотики" - розповіла Федорович.

 

Також вона зазначила, що в Таїланді двоє громадян України на 25 років позбавлені волі за перевезення наркотиків.

 

"У РФ майже 30 громадян Украіни засуджені за торгівлю наркотиками. Крім того, 36 громадян Украіни у РФ отримали статус тих, хто є жертвами торгівлі людьми", - додала Федорович.

 

Варто зазначити, що  за даними матеріалів заходу Walk for Freedom у світі нараховують від 27 до 45,8 млн. рабів. Щорічно 1,2 млн дітей потрапляють до рабства. Існують такі форми експлуатації: примусова праця, сексуальна експлуатація, втягнення до кримінальноі діяльності, торгівля органами, примусове жебрацтво, діти-солдати.

 

Окрім цього, в Києві відбудеться мирна хода - глобальна щорічна акція з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який світова спільнота відзначає 18 жовтня.

 

Як повідомлялося 16 липня, у Києві правоохоронці викрили осіб, які вивозили немовлят за кордон під прикриттям репродуктивної клініки.

схожі новини