Новини 2018-10-20 19:24

Влада Саудівської Аравії розповіла від чого помер журналіст Джамаль Хашукджі

За даними джерела, турецькі офіційні особи продовжують наполягати на тому, що тіло Хашукджі після вбивства в консульстві було розчленоване.

Влада Саудівської Аравії вважає, що журналіст The Washington Post Джамаль Хашукджі помер від задушливого захоплення ззаду або задушення руками. Про це повідомляє CNN з посиланням на джерело з близькими зв'язками в Королівському палаці.

 

За даними видання, ніяких підтверджуючих доказів поки не було пред'явлено.

 

У свою чергу турецькі офіційні особи продовжують наполягати на тому, що тіло Хашоггі після вбивства в консульстві було розчленоване.

 

Як повідомлялося, влада Саудівської Аравії після тижнів заперечень визнала, що опозиційного журналіста Джамаля Хашукджі було вбито у її консульстві у Стамбулі.

 

Нагадаємо, 2 жовтня  в генеральному консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі зник саудівський журналіст Джамаля Хашукджі. 6 жовтня турецькі правоохоронці почали кримінальне розслідування його зникнення, вони підозрюють, що журналіста вбили на території диппредставництва.

 

За даними ЗМІ, щонайменше п'ятеро людей, яких турецька поліція назвала підозрюваними у справі про зникнення журналіста Джамаля Хашукджі, пов'язані з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бен Сальманом Аль Саудом. 

 

18 жовтня стало відомо, що в Ер-Ріяді (столиця Саудівської Аравії) у автокатастрофі загинув лейтенант саудівських Повітряних сил Мешал Саад Альбостані, один з підозрюваних у справі щодо зникнення саудівського журналіста Джамаля Хашукджі.

схожі новини