Новини 2018-10-22 20:58

Окупанти заявили про запуск заводу "Кримський титан" в Армянську

Як зазначається, потрібно близько тижня, щоб завод запрацював на повну потужність.

У окупованому Армянську 20 жовтня почали запуск заводу "Кримський титан", на якому стався викид хімічних речовин. Про це в понеділок, 22 жовтня, повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на Росприроднагляд.

 

"Працівники Росприроднагляду 20 жовтня ухвалили участь в процедурі початку запуску устаткування заводу "Титанові інвестиції", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, відповідну інформацію також підтвердив "глава" російсько-окупаційної адміністрації Армянська Василь Теліженко.

 

"У суботу відбувся запуск заводу. На підприємстві пішли всі процеси. Для того, щоб завод запрацював на повну потужність, необхідно близько тижня", – завив Теліженко.

 

Нагадаємо, у ніч на 24 серпня на півночі окупованого Криму, у районі Армянська, стався викид невідомої речовини на хімічному заводі "Кримський Титан".

 

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що в окупованому Криму в районах розташування відстійників відходів хімічного виробництва титанового та содового заводів військові Збройних сил Росії у серпні проводили стрільби, унаслідок влучень снарядів зазначені об’єкти були пошкоджені, що призвело до погіршення екологічної обстановки. 

 

4 вересня Україна передала до міжнародних організації, зокрема ООН, Всесвітньої організації охорони здоров'я, ОБСЄ та Червоного Хреста, інформацію про викиди хімічних речовин в районі Армянська в окупованому Криму. 

 

6 вересня в Херсонської області призупинили освітній процес в школах та дитячих садках, які знаходяться в зоні ймовірного ураження викидів заводу "Кримський Титан", що поблизу окупованого Армянська, а також вирішили відправити дітей на оздоровлення в дитячі табори. Також призупинили процес пропуску на КПВВ "Каланчак", КПВВ "Чаплинка" в сторону півострова Крим.

 

9 вересня депутат російської Держдуми Міхаїл Шєрємєт повідомив, що в окупованому Криму у зв'язку з викидами повністю припинив виробництво завод "Кримський титан".  Своєю чергою, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв заперечив відповідну інформацію, зауваживши, що "Титан" не припиняв свою роботу. 

 

Представник окупаційної влади РФ заявив, що з 14 вересня в Армянську запроваджують режим надзвичайної ситуації через викиди хімічних речовин на заводі "Кримський титан". 

схожі новини