Новини 2018-10-23 16:55

Денісова заявила, що омбудсмену Росії можуть заборонити в'їзд в Україну

За даними українського омбудсмена, Москалькова їздила до окупованої Керчі.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що омбудсмену Росії Тетяні Москальковій можуть заборонити в'їзд в Україну через порушення правил перетину українського кордону, а саме – поїздку до окупованої Керчі, де внаслідок вибуху та стрілянини в політехнічному коледжі загинула 21 людина. Про це український омбудсмен повідомила у вівторок, 23 жовтня.

 

"Омбудсман РФ приїхала сьогодні в Керч, черговий раз порушивши правила перетину українського кордону. За такі дії їй було заборонено в’їжджати до України. Обмеження були зняті президентом України задля виконання домовленостей з президентом РФ щодо взаємних та синхронних відвідувань ув’язнених. Порушення законодавства України омбудсманом РФ може спричинити нову заборону в’їзду її до України та поставити під загрозу взаємні відвідування", – наголосила вона.

 

Як повідомлялося, 21 червня український омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що президент Петро Порошенко зняв заборону на в’їзд в Україну Уповноваженій з прав людини в Росії Тетяні Москальковій, щоб вона змогла відвідати утримуваних в Україні громадян РФ. 

 

Нагадаємо, 17 жовтня в окупованому Криму у будівлі політехнічного коледжу в Керчі пролунав вибух. За даними ЗМІ, "спочатку почалася стрілянина з автоматів, потім сталася серія вибухів". У результаті надзвичайною події загинула 21 людини.

 

Слідчий комітет РФ заявив, що основною версією вибуху в політехнічному коледжі Керчі є теракт, однак згодом перекваліфікував справу на масове вбивство.

 

Крім того, за даними російських правоохоронців, нападником виявився студент четвертого курсу,  Владислав Росляков, його тіло з вогнепальним пораненням виявлено в одному з приміщень коледжу.

схожі новини