Новини 2018-10-26 17:31

У ЄС повідомили про готовність надати фінансову підтримку до держбюджету України

Водночас у Євросоюзі привітали зусилля уряду щодо оновлення Стратегії реформування держуправління.

Європейський союз уважно слідкує за розвитком останніх подій із впровадженням реформи державного управління в Україні, а також готовий надавати фінансову підтримку до держбюджету України. Про це в п'ятницю, 26 жовтня, повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні.  

 

"Досягнуто значного прогресу, однак потрібно зробити ще більше. ЄС підтверджує готовність і в подальшому надавати фінансову підтримку до держбюджету України, так, на основі вже наявних хороших результатів, у 2018-му було виділено 15.5 мільйонів євро", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у Євросоюзі привітали зусилля уряду щодо оновлення Стратегії реформування держуправління.

 

"Ми також вітаємо зусилля уряду щодо оновлення Стратегії реформування держуправління, відповідно до рекомендацій OECD/SIGMA та перегляду досягнутих результатів. Щодо поточних заходів, ЄС особливо сильно підтримує вдосконалену процедуру набору нових державних службовців на посади фахівців з реформ. Останнє потребує активнішого залучення відповідних міністерств", – наголосили в представництві.

 

 

Читайте також: Кабмін затвердив держбюджет на 2019 рік – інфографіка

 

Як повідомлялося, 14 серпня Європейський союз погодив для переказу до державного бюджету України 15,5 мільйонів євро на допомогу в реформуванні державного управління.

 

Нагадаємо, 18 жовтня парламент прийняв за основу і в цілому проект постанови №9000-П про висновки і пропозиції до проекту держбюджету на 2019 рік.

схожі новини