Новини 2011-05-10 19:41

Норвегія відмовила медсестрі Каддафі у наданні притулку

Влада Норвегії відхилила прохання української медсестри лідера Лівії Муамара Каддафі Галини Колотницької у наданні притулку. Про це повідомляє у вівторок норвезьке інформаційне агентство NTB з посиланням на джерела.

У той же час джерело агентства відзначило, що Колотницькій можуть дозволити залишитися в Норвегії, якщо правоохоронні органи цієї країни вважатимуть інформацію, якою володіє медсестра, такою, що "представляє національний інтерес".

Нагадаємо, 5 травня стало відомо, що Колотницька, яка пропрацювала у Каддафі медсестрою 8 років, просить притулку в Норвегії.

Норвезький адвокат Арвід Хумлен висловив думку, що прохання Колотницької, швидше за все, буде відхилене. У той же час він відзначив, що медсестра може отримати дозвіл на проживання в Норвегії у зв'язку з "додатковими погрозами".

Раніше в Службі безпеки України заявляли, що не мають наміру робити будь-яких дій щодо Колотницької, оскільки вона не порушує закони України.

Відзначимо, що згідно із донесенням американського посла в Лівії Джейна Кретза, опублікованим на сайті Wikileaks, Каддафі майже ніколи не розлучався з українською медсестрою Галиною Колотницькою.

схожі новини