Новини 2018-11-07 11:39

Сироїд у декларації вказала недостовірні дані – НАЗК

Стосовно порушення у декларації заступника голови ВР складено адмінпротокол, який скерують до суду.

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що віце-спікер парламенту Оксана Сироїд у своїй декларації за 2017 рік вказала придбання автомобіля вартістю 10 гривень. Про це 7 листопада повідомляє прес-служба НАЗК.

 

"Зафіксовано невідповідність задекларованої вартості автомобіля суб’єкта декларування на дату набуття права. Придбання автомобіля здійснювалось на підставі біржового договору (угоди), згідно з яким вартість Suzuki Grand Vitara, який купила Оксана Сироїд у свого цивільного чоловіка, становила 10 гривень. Проте у деклараціях зазначена вартість автомобіля, за яку він був придбаний попереднім власником, а саме: 180 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що зафіксовані правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені частиною другою статті 172-6 КУпАП.

 

Також, у НАЗК повідомляють про порушення у декларації заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Льва Парцхаладзе, який не повідомив вчасно про суттєві зміни у своєму майновому становищі.

 

Як повідомлялося, 22 жовтня національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочне повну перевірку декларацій  поданої директором Державного бюро розслідувань Романом Трубою.

 

17 жовтня  НАЗК виявило порушення в декларації судді Верховного суду.

схожі новини