Новини 2018-11-07 16:35

Проросійський конгресмен не пройшов на виборах до Конгресу США

Повідомляється, що прихильник Росії тричі переобирався конгресменом від Каліфорнії.

Проросійський конгресмен від республіканської партії Дана Рорабахер, програв вибори до Палати представників США кандидату від Демократичної партії Харлей Рауді. Про це 7 листопада повідомляє The Daily Beast.

 

"Представник Дана Рорабахер, проросійський республіканець, який колись хвалився, що на підпитку позмагався з президентом РФ Володимиром Путіним у армреслінгу у 1990 роках, програв своє місце демократу Харлей Рауді", – повідомляє видання.

 

Зазначається, що раніше він тричі переобирався в 48 окрузі в Каліфорнії до американської Палати представників.

 

Як повідомляє The Daily Beast, Рорабахеру дали прізвисько "улюблений конгресмен Путіна" після того як стало відомо, що він використовував інформацію від російського уряду для того, аби видалити ім'я вбитого російського адвоката Сергія Магнітського з назви "Глобального акту Магнітського".

 

Як повідомлялося, Президент США Дональд Трамп визнав поразку Республіканської партії на проміжних виборах до Палати представників Конгресу США. 

 

Республіканська партія зберігає контроль у Сенаті, перехопивши більшість у верхній палаті американського парламенту на проміжних виборах 6 листопада.

 

Водночас за попередніми даними проміжних виборів до нижньої палати Конгресу США демократи отримали 14 з 23 місць, необхідних їм для отримання більшості.