Новини 2018-11-07 19:59

У СБУ повідомили про результати обшуків у представників проросійської організації в Києві

Зокрема, у матері Бережної виявили лист до Лаврова щодо необхідності активізації діяльності організацій РФ в Україні.

Служба безпеки України 6 листопада провела низку обшуків у представників проросійської організації, які за завданням спецслужб РФ сприяли дестабілізації суспільно-політичної обстановки в Україні. Про це в середу, 7 листопада, повідомляє прес-служба СБУ.

 

Зокрема, у ході слідчих дій у матері загиблого депутата від "Партії регіонів" Ірини Бережної – Олени та лідера ПП "Союзу лівих сил" Василя Волги вилучили докази співпраці із російськими спецслужбами.

 

"Слідчі дії у пані Бережної відбувалися у межах кримінального провадження відкритого за статтями 109 і 111 Кримінального кодексу України. І варто сказати - ці обшуки були гучними, яскравими та динамічними. Що ж так відчайдушно захищала лідер ГО "Сила добра"? Правильно, докази її антиукраїнської діяльності, а ще добро нажите "непосильною працею". Тож у цієї "законослухняної і чесної" громадянки крім чисельних документальних матеріалів та електронних носіїв, які засвідчують її протиправну діяльність, наші співробітники виявили також лист до Міністра закордонних справ держави-агресора С. Лаврова щодо необхідності активізації діяльності російських організацій в Україні", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у СБУ наголосили, що в Бережної так знайшли кілограмовий злиток золота.

 

"Обшуки у лідера ПП "Союзу лівих сил" Василя Волги пройшли спокійніше та не менш результативно. Зокрема наші співробітники вилучили у нього обладнання для ведення таємних перемовин та магнітні носії інформації, що вказують на його співпрацю з країною-агресором", – зазначили в спецслужбі.

 

Крім того, у СБУ додали, що в кількох інших фігурантів вилучили незареєстровану зброю та проросійську атрибутику.

 

 

 

Нагадаємо, 6 листопада Служба безпеки України проводила обшуки у представників проросійської громадської організації, зокрема, й у матері екс-народного депутата від "Партії регіонів" Олени Бережної.