Новини 2018-11-09 15:41

ДБР повторно перевірило на поліграфі 27 кандидатів на керівні посади

За словами в.о. директора ДБР, всі учасники звернулись із заявами, в яких просили провести для них повторне психофізіологічне дослідження.

Державне бюро розслідувань провело повторне дослідження на поліграфі для 27 кандидатів на керівні посади, обраних Зовнішньою комісією в центральний апарат та територіальні управління. Про це повідомляє прес-служба ДБР у Facebook у п'ятницю, 9 листопада.

 

«8 листопада у приміщенні Державного бюро розслідувань ми провели дослідження на поліграфі для усіх 27 переможців конкурсу. Усі вони звернулись до нас із заявами, в яких просили провести для них повторне психофізіологічне дослідження. Результати цих досліджень знаходяться у нас, відтак тепер немає необхідності вимагати їх від Зовнішньої комісії», – заявила виконуюча обов’язки Директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко.

 

Прес-служба також навела перелік осіб, що пройшли повторне психофізіологічне дослідження.

 

 

Нагадаємо, 28 серпня директор Державного бюро розслідувань Роман Труба вирішив відмовити конкурсній комісії в призначенні переможців конкурсу на 27 керівних посад до територіальних управлінь відомства.