Новини 2018-11-12 14:10

"Продірявлю лоб". Кандидат у президенти Грузії отримала погрози

МВС Грузії розпочало розслідування.
Кандидат у президенти Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що в соціальних мережах отримала погрози на свою адресу, а також на адресу своїх дітей. Про це йдеться у повідомленні у Facebook.

 

"В останні дні, 9,10, і 11 листопада на адресу моїх дітей - Теймураза та Кетеван, а також особисто на мою адресу були відправлені короткі текстові та звукові повідомлення, в яких явно простежується загроза життю", - запевняє вона.

 

 

За її словами, були чітко сказані слова "продірявлю лоб", "вашу кров вип'ю". Кандидат в президенти зауважила, що загроза реальна, і стверджує, що автори повідомлень ідентифіковані як "колишні військові, виходячи зі своїх статусів, пов'язані з ЄНР ("Єдиний національний рух", - Ред.) і їх керівниками". 

 

У свою чергу, МВС Грузії розпочало розслідування за фактом погроз на адресу Зурабішвілі та членів її сім'ї. Наголошується, що слідство ведеться за фактом несанкціонованого  проникнення у комп'ютерну систему та погрози. Порушення передбачено статтею 284 Кримінального кодексу Грузії та частиною першою статті 151 Кримінального кодексу Грузії. Наразі ведуться слідчі дії.

 

 

Другий тур президентських виборів в Грузії, в якому беруть участь Зурабішвілі, яку підтримує правляча партія "Грузинська мрія", і кандидат колишньої партії влади "Єдиний національний рух" Грігол Вашадзе, має відбутися до 2 грудня.

 

Сьогоднішні вибори президента Грузії востаннє пройдуть шляхом прямого загального голосування. Відповідно до змін до конституції, з 2024 року обрання глави держави стане прерогативою спеціальних виборників, яких призначатиме парламент. Виборцям належить обрати главу держави терміном на шість років. Згідно з поправками до конституції, які вступлять в силу одразу після інавгурації, повноваження новообраного президента будуть обмежені. Президент залишиться главою держави і головнокомандувачем, однак буде узгоджувати свої дії з урядом

схожі новини