Новини 2018-11-12 15:01

Україна ініціює обговорення в Раді Європи "виборів" в ОРДіЛО

Кулеба переконаний, що псевдовибори "не здобудуть ані симпатії, ані визнання".

У Страсбурзі 14 листопада відбудеться засідання Комітету міністрів Ради Європи, на якому Україна планує закликати до обговорення та засудження так званих "виборів" в окупованих районах Донецької і Луганської областей. Про це в понеділок, 12 листопада, повідомив представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба.

 

"Цієї середи у Страсбурзі відбудеться засідання Комітету міністрів Ради Європи. Україна ініціює обговорення і засудження фейкових виборів на окупованому Донбасі. Не маю сумнівів, що цей черговий російський цирк не здобуде ані симпатії, ані визнання", – йдеться в повідомленні.

 

Читайте також: "Організований Росією фейк". Що відомо про "вибори" в окупованих районах Донбасу

 

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко заявив, що 12 листопада постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі збереться у Відні, щоб обговорити так звані "вибори" на території окупованих районів Луганської та Донецької областей, які відбулися 11 листопада. 

 

Нагадаємо, 11 листопада в окупованих районах Донецької та Луганської областей пройшли так звані "позачергові вибори" глав терористичних організацій "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка". Вони відбулися всупереч українському законодавству, Мінським угодам та міжнародному праву. Однак, попри протест України та світу, окупанти визнали псевдовибори "такими, що відбулися" та оголосили результати –  у ОРДО "переміг" Денис Пушилін (60,85%), натомість в ОРЛО – Леонід Пасічник (68,3%).

 

схожі новини