Новини 15:26

Окупанти погрожували мирним жителям звільненням у разі відмови від голосування на "виборах" – розвідка

Крім того, за даними ГУР, у місцях розміщення "виборчих дільниць" відбувався продаж продуктів харчування за зниженою вартістю.

У окупованих районах Донецької та Луганської областей бойовики погрожували мирним жителям звільненням з роботи у разі відмови від голосування на так званих "виборах" та неявку на "виборчі дільниці". Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"На працівників бюджетної сфери здійснювався психологічний вплив шляхом надсилання СМС-повідомлень з погрозами звільнення з робочих місць у разі відмови від голосування та неявку на виборчі дільниці", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, крім масштабної агітації в місцях розміщення "виборчих дільниць", нібито за рахунок так званого "республіканського керівництва", відбувався продаж продуктів харчування за зниженою вартістю, зокрема: соціальний хліб – 5 рос. Рублів (близько 2 грн. – Ред.) (звичайна вартість 10 рос. рублів); м’ясо птиці – 55 рос. рублів (близько 23 грн. – Ред.) (звичайна вартість 105 рос. рублів).

 

"Громадянам, які потребують соціального захисту (пенсіонери, інваліди) на виборчих дільницях видавались безкоштовні харчові набори (крупи, хліб, консерви). Крім того, стільниковим оператором зв’язку "Лугаком"» надсилались повідомлення абонентам про можливість отримання поблизу виборчої дільниці безкоштовної картки поповнення рахунку на суму 50 або 100 рос. рублів у разі участі у "волевиявленні", – додали в ГУР.

 

Читайте також: "Організований Росією фейк". Що відомо про "вибори" в окупованих районах Донбасу

 

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко заявив, що 12 листопада постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі збереться у Відні, щоб обговорити так звані "вибори" на території окупованих районів Луганської та Донецької областей, які відбулися 11 листопада. 

 

Нагадаємо, 11 листопада в окупованих районах Донецької та Луганської областей пройшли так звані "позачергові вибори" глав терористичних організацій "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка". Вони відбулися всупереч українському законодавству, Мінським угодам та міжнародному праву. Однак, попри протест України та світу, окупанти визнали псевдовибори "такими, що відбулися" та оголосили результати –  у ОРДО "переміг" Денис Пушилін (60,85%), натомість в ОРЛО – Леонід Пасічник (68,3%).

схожі новини