Новини 21:45

Британія закликає РФ вивести свої війська з території України

У британському МЗС додали, що так звані "вибори" на окупованому Донбасі відбулися на тлі постійних порушень суверенітету та територіальної цілісності України.

Міністерство закордонних справ Великобританії закликає Російську Федерацію вивести свої військові сили з території України. Про це йдеться у відповідній заяві британського міністерства у понеділок, 12 листопада.

 

"Велика Британія засуджує так звані "вибори", які російські сепаратисти провели 11 листопада на Донбасі. Вони незаконні, порушують мінські угоди та підривають зусилля, спрямовані на досягнення миру в регіоні", - йдеться у тексті.

 

У британському МЗС додали, що так звані "вибори" відбулися на тлі постійних порушень суверенітету та територіальної цілісності України.

 

"Росія надає озброєння сепаратистам на Донбасі, а Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) повідомляє про те, що російські військові конвої перетинають кордон на сході України. Ми закликаємо Росію повною мірою виконати свої зобов'язання за мінськими угодами, припинити надання фінансової та військової підтримки сепаратистам та вивести свої збройні сили та військову техніку з території України", - наголосили у міністерстві.

 

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко заявив, що 12 листопада постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі збереться у Відні, щоб обговорити так звані "вибори" на території окупованих районів Луганської та Донецької областей, які відбулися 11 листопада. 

 

Нагадаємо, 11 листопада в окупованих районах Донецької та Луганської областей пройшли так звані "позачергові вибори" глав терористичних організацій "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка". Вони відбулися всупереч українському законодавству, Мінським угодам та міжнародному праву. Однак, попри протест України та світу, окупанти визнали псевдовибори "такими, що відбулися" та оголосили результати –  у ОРДО "переміг" Денис Пушилін (60,85%), натомість в ОРЛО – Леонід Пасічник (68,3%).