Новини 2018-11-13 10:37

Бабіш відреагував на заяву сина про примусове утримання в окупованому Криму

За його словами, поліція розслідувала дане питання.

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш відреагував на заяву сина про його примусове утримання в окупованому Криму  на тлі гучного розслідування корупційних справ. Про це повідомляє видання Deník N.

 

"Мій син психічно хворий. Він приймає ліки, має бути під доглядом, а живе з матір'ю у Швейцарії...Мого сина ніхто не викрадав , він добровільно покинув Чехію", - розповів глава чеського уряду.

 

За його словами, поліція розслідувала дане питання і дійшла висновку, що викрадення наче ніколи не було.

 

"Я відкидаю цю маніпуляцію та неналежний тиск з боку журналістів на правоохоронні органи", - додав він.

 

 

Крім того, Бабіш наголосив, що шкодує, що  "примусив увійти в політику" його родину.

 

Раніше тридцяти п'ятирічний Бабіш-молодший заявив, що минулого року його відправили в окупований Крим проти його волі та утримували там, щоб "сховати" на тлі гучного розслідування корупційних справ його батька. Наразі Бабіш-молодший живе у Швейцарії. Ключову роль у переміщенні сина чеського прем'єра в анексований півострів відіграло подружжя Протопопових, яке працює на главу чеського уряду. Діта Протопопова є радником Міністерства охорони здоров’я та психіатром, яка лікувала сина Бабіша. За словами Бабіша молодшого,  її чоловік, росіянин Пьотр Протопопов, відвіз його до Криму.

 

Як відомо, Бабіш-молодший разом із батьком та деякими іншими членами сім'ї фігурують у так званій справі "Гнізда лелеки" щодо корупційних схем з коштами ЄС. Мова йде про старовинний маєток, який вирішили реконструювати у сучасний готельно-конфенційний комплекс "Гніздо лелеки" на південь від Праги. Переобладнання коштувало 350 млн крон, з них 50 млн - грант ЄС.

схожі новини