Новини 10:53

У Словаччині вперше висунули звинувачення своєму громадянину, який воював на боці бойовиків на Донбасі

Бойовику загрожує позбавлення волі терміном від двох до восьми років.

У Словаччині вперше висунули обвинувачення за участь у збройному конфлікті на Донбасі громадянину країни, який воював на боці бойовиків. Про це 12 листопада повідомила поліція Словаччини.

 

Так, слідчий Національного кримінального агентства Міністерства внутрішніх справ Словаччини звинуватив громадянина Маріо Р. у злочинній участі в бойових діях у складі організованої незаконної збройної групи на території іншої держави.

 

Як зазначається, це перший випадок, коли громадянина Словаччини звинуватили в участі у боях на Донбасі проти української армії.

 

Згідно з повідомленням, обвинувачений Маріо Р. з липня 2015 року до сьогодні воює у складі проросійських сепаратистів. Він "брав та бере активну участь у бойовій діяльності організованих збройних груп під час війни на території іншої держави, зокрема в Донецькій області на Донбасі".

 

У Словаччині бойовику загрожує позбавлення волі терміном від двох до восьми років.

 

За даними видання Denník N, Маріо Р. – колишній скінхед з м. Банська Бистриця, судимий у Словаччині за сім злочинів.

 

Як повідомили волонтери InformNapalm, нову статтю про "участь у бойових діях у складі організованого збройного формування на території іноземної держави" додав до Кримінального кодексу парламент Словаччини після того, як виявилося, що до лав російських терористів на сході України долучилися й словаки.

 

Нагадаємо, 20 липня Служба інформації та безпеки Молдови (СІБ) повідомила, що 56 громадян країни воювали на боці незаконних збройних формувань на Донбасі. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...