Новини 13:07

Нацрада позапланово перевірить NewsOne через карту з "російським" Кримом

Відповідну карту телеканал розмістив під час прямої трансляції 7 листопада.

Національна рада з питань телебачення й радіомовлення в середу, 14 листопада, призначила позапланову перевірку ТОВ "Новини 24 години" (логотип NewsOne) через розміщення в ефірі телеканалу карти, на якій окупований Крим був позначений як частина Росії. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

 

"7 листопада 2018 року телеканал NewsOne під час прямої трансляції передачі "Ранок з NewsOne" о 09:53 розмістив карту Європи "Крупнейший торговый партнер-покупатель", на якій по кольору позначення країн територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим було відокремлено від  материкової частини України, і водночас приєднано до кордонів Російської Федерації", – йдеться в повідомленні.  

 

Розміщення в ефірі подібних матеріалів порушує норми чинного законодавства України.

 

"З огляду на це Національна рада ухвалила рішення про призначення позапланової виїзної перевірки діяльності компанії ТОВ "Новини 24 години", м. Київ", – наголошується в повідомленні.

 

Нагадаємо, 11 жовтня Національна рада з питань телебачення й радіомовлення призначила позапланову перевірку ТОВ "Новини 24 години, щоб перевірити інформацію про структуру його власності. 30 серпня Нацрада винесла попередження каналу Newsone за пропаганду держави-агресора.

схожі новини