Новини 2018-11-15 11:00

Міноборони виділило квартиру в Києві генералу Назарову, засудженому за катастрофу Іл-76

За даними щорічної декларації Назарова, квартиру на 60,7 квадратних метрів він отримав у липні 2018 року.

Київське квартирно-експлуатаційне управління Міністерства оборони виділило квартиру в Києві генерал-майору Збройних сил України Віктору Назарову, засудженому за службове недбальство в зв’язку із загибеллю 49 українських військових у літаку Іл-76, збитому в 2014 році терористами в аеропорту Луганська. Про це повідомили оборонне відомство повідомило у відповідь на запит "Української правди".

 

"У 2017 році було прийнято рішення про забезпечення генерала-майора В.Назарова службовою житловою площею у місті Київ", – йдеться в повідомлення.

 

Як зазначається, у подальшому квартиру вилучили з числа службових та надали для постійного проживання сім’ї генерала.

 

Водночас у МОУ заявили, що Назаров перебував на квартирному обліку ЗСУ і "має право на забезпечення житлом для постійного проживання".

 

За даними щорічної декларації Назарова, квартиру на 60,7 квадратних метрів він отримав у липні 2018 року.

 

Нагадаємо, 14 червня 2014 року бойовики в Луганську збили літак Іл-76, який заходив на посадку. В результаті трагедії загинули 9 членів екіпажу і 40 військовослужбовців. Прокуратура розцінила дії бойовиків як теракт.

 

Як повідомлялося, 27 березня 2017 року генерал-майора Збройних сил України Віктора Назарова визнали винним в загибелі українських військових і засудили до 7 років позбавлення волі. При цьому суд не позбавив його військового звання.

 

26 вересня 2017 року Апеляційний суд Дніпропетровської області розпочав розгляд апеляційної скарги генерал – майора Віктора Назарова на рішення суду першої інстанції у справі про загибель 49 українських військовослужбовців у літаку Іл - 76, збитому 2014 року терористами в аеропорту Луганська. 3 жовтня колегія суддів залишила без задоволення клопотання Назарова про повторне дослідження доказів та допит свідків.

схожі новини