Новини 2018-11-15 15:41

У МВФ та Світовому банку відзначили слабкий прогрес щодо боротьби з корупцією в Україні

Зокрема, у Світовому банку наголосили, що високий рівень корупції в Україні стримує інвесторів.

Постій представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман та директор Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен в четвер, 15 листопада, повідомили, що в Україні відзначають низьку результативність дій влади в боротьбі з корупцією. Про це він заявив під час щорічної конференції Fitch Ratings в Києві.

 

"Ми бачимо істотний прогрес в установі антикорупційних органів. У той же час ефективність боротьби з корупцією дуже низька: жоден високопосадовець особа не притягнуто до відповідальності за корупційні діяння, незважаючи на те, що Україна широко сприймається як країна з високим рівнем корупції", – наголосив Люнгман.

 

Своєю чергою, Кахконен додала, що високий рівень корупції стримує інвесторів.

 

"Високий рівень корупції в Україні та верховенство особистих рішень замість верховенства права - це те, що стримує інвесторів. Ми багато спілкуємося з різними інвесторами, ми бачимо, що можливості для інвестицій в Україну є, але, разом з тим, ми бачимо стурбованість інвесторів цими питаннями ", – підкреслила вона.

 

Нагадаємо, 19 жовтня Мінфіну Уповноважений персонал Міжнародного валютного фонду затвердив ініційовану урядом України нову програму макрофінансової допомоги stand-by для України у сумі 3,9 млрд доларів на 14 місяців.

схожі новини