Новини 2018-11-20 17:35

Українських моряків звільнили із захопленого нелегальними мігрантами судна

У МЗС переконують, що українські моряки знаходяться в безпеці.

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що судно Nivin звільнено від нелегальних мігрантів, які утримували його екіпаж, у тому числі трьох громадян України. Про це у вівторок, 20 листопада, повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

 

"Судно Nivin (порт Місурата, Лівія) звільнено від нелегальних мігрантів, які утримували його екіпаж, у тому числі трьох громадян України. Українські моряки – в безпеці", – йдеться в повідомленні.

 

 

 

Як повідомлялося, 26 липня консул Греції Пантеліс Бумбурас заявив, що 12 українських моряків судна Mekong Spirit, які були арештовані в Греції у траві 2017 року за підозрою в контрабанді, в найближчі дні повернеться додому. міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що до Одеси  27 липня прибудуть 12 українських моряків судна Mekong Spirit. Своєю чергою, заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що в Греції залишилося п'ять українських моряків судна Mekong Spirit.

 

8 листопада міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що в Україну з Греції повернулися троє українських моряків судна Mekong Spirit, які були арештовані в траві 2017 року за підозрою в контрабанді. 

схожі новини