Новини 2018-11-21 16:58

Гройсман запропонував Верховній Раді офіційно призначити двох міністрів

Також прем'єр закликав депутатів розглянути подану раніше заяву Кутового про звільнення за власним бажанням з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував Верховній Раді затвердити Оксану Маркарову на посаду міністра фінансів, а Ірину Фріз призначити на посаду міністра у справах ветеранів. Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Пов’язане зображення

 

"За підсумками консультацій з парламентською коаліцією та, керуючись нормами законодавства, прем'єр-міністр прийняв рішення спрямувати до Верховної Ради подання на призначення на посаду міністра фінансів Оксани Маркарової, яка наразі виконує обов’язки міністра. Також Гройсман пропонує призначити Ірину Фріз, яка наразі є народним депутатом, міністром у справах ветеранів", - йдеться у повідомленні.

 

 

У прес-службі уряду додали, що прем'єр також запропонував депутатам розглянути подану раніше заяву Тараса Кутового про його звільнення за власним бажанням з посади міністра аграрної політики та продовольства України. 

 

 

схожі новини