Новини 2018-11-22 09:05

У Києві вночі відбулися сутички під Будинком профспілок

Адвокат Масі Найєм, який є захисником координатора С14 Сергія Мазура, повідомив, що проти нього застосували газовий балончик.

У ніч на 22 листопада у Києві сталися сутички під Будинком Профспілок між представниками націоналістичної організації С14 та правоохоронцями. Про це у Facebook повідомив лідер С14 Євген Карась.

 

Члени організації зібралися, щоб висловити протест проти відкриття кафе в будівлі

 

"Активістів С14 затримала поліція на Майдані. В річницю революції виникли написи на забігайлівці КFC яка надумалась розміститись у профспілках де гинули люди. Громада вже не раз попереджала що в цьому місці генделі та караоке недопустимі в будь-якій формі. Менти зараз очепили активістів, чекаємо автозак", - написав Карась.

 

. Пізніше, за його словами, всіх затриманих відпустили.

 

 

 

 

Адвокат Масі Найєм, який є захисником координатора С14 Сергія Мазура, у Facebook повідомив, що правоохоронці застосували проти нього газовий балончик. Він отримав опік очей та обличчя.

 

У травні 2015 р. на згорілому під час Евромайдана Будинку профспілок незаконно звели два поверхи загальною площею близько 800 кв. м. У відповідь київська мерія подала до суду з вимогою знести зайві поверхи. У липні 2015 р. київські суди постановили знести незаконно зведені надбудови на Будинку профспілок. Також навесні 2016 р. спалахнув скандал через відкриття у Будинку профспілок закладу під назвою "Каратель".

Нагадаємо, у лютому 2014 року сутички протестувальників із силовиками переросли в озброєне протистояння, під час якого в центрі Києва загинули більше ста людей. Столичний Будинок профспілок, розташований на Майдані Незалежності, використовувався активістами як штаб Національного спротиву. Під час штурму Майдану в ніч із 18 на 19 лютого силовики підпалили Будинок профспілок, щоб протестувальники залишили будівлю.