Новини 20:25

У МінТОТ заявили, що Росія буде відкладати запуск залізничної частини Керченського мосту

Зокрема, у відомстві зазначили, що конструкція мосту постійно рухається.

Перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юсуф Куркчі повідомив, що Росія через нестабільність конструкції буде відкладати запуск залізничної частини Керченського мосту. Про це повідомляє "Крим.Реалії".

 

Куркчі наголосив, що отримані відомством дані супутникових знімків свідчать про те, що конструкція мосту постійно рухається в контрольних точках, за якими здійснювався моніторинг.

 

"Ми не говоримо про те, що завтра або через рік він (Керченський міст – Ред.) зруйнується, просто конструкції такого роду повинні бути стабільними. Їх нестабільність не додає їм стійкості та безпеки для людей. На підтвердження цього ми з вами будемо свідками того, що запуск залізничної частини мосту буде відкладатися і далі. Ніхто не знає технічних характеристик мосту, але ми вже бачили тріщини на одній з бетонних опор", – заявив він.

 

Крім того, за його словами, не слід "виключати і людський фактор".

 

Нагадаємо, 21 листопада заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука повідомив, що за результатами космічної зйомки, незаконно побудований Російською Федерацією Керченський міст  зміщується. 

схожі новини