Новини 2018-11-26 10:17

Омбудсмен РФ не виходить на зв'язок - Денісова

Уповноважений ВР з прав людини заявила, що інформація про українських моряків на захоплених РФ суднах є суперечливою.
Уповноважений з прав людини в Росії Татьяна Москалькова не виходить на зв’язок. Про це заявила омбудсмен Людмила Денісова в ефірі Громадського.

 

"Вона не виходить на контакт. Може, вона не отримала ніяких вказівок. Я виходила на контакт, але вони (російська сторона, – Ред.) не виходять", - зауважила вона.

 

 

Зокрема, вона відзначила, що інформація про українських моряків на захоплених Росією суднах в Керченській протоці наразі є дуже суперечливою. Україні не вдається вийти з ними на зв’язок, тож немає даних про їхній стан та місцеперебування.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підтримав введення воєнного стану в Україні. 

 

У неділю станом на 22:00 через російську агресію в Азовському морі поранено шість українських військовослужбовців. За оперативною інформацією захоплено мбак "Бердянсь" і рбк "Яни Капу", які буксируються. Мбак "Нікополь" заблокований та слідує у супроводі окупантів.

 

Раніше прес-центр  ВМС ЗС України повідомив, що за оперативною інформацією малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ”, “Нікополь” вражені вогнем противника та втратили хід. Рейдовий буксир “Яни Капу” також примушений до зупинки. Кораблі захоплені спецназом РФ. 

 

Як повідомлялося, російські кораблі відкрили вогонь по корабельній групі Військово-Морських Сил ЗС України під час виходу з Керченської протоки, внаслідок чого є поранений. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Військово-морських сил Збройних сил України. 

 

Нагадаємо, в неділю, 25 листопада, прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Так, кораблі ВМС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів та рейдового буксиру здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик

схожі новини