Новини 16:21

У Криму прооперували трьох українських моряків, яких захопила РФ – розвідка

За даними розвідки, стан здоров’я поранених військовослужбовців оцінюють як задовільний.

У окупованому Криму прооперували трьох українських моряків, яких Росія захопила в Азовському морі, вони знаходяться в Керченській міській лікарні №1 ім. М.І. Пирогова. Про це повідомляє прес-служба Головного військово-медичного управління ЗС України з посиланням на дані розвідки.

 

Як зазначається, за даними розвідки, стан здоров’я поранених під час атаки у Керченській протоці військовослужбовців задовільний.

 

"Всього поранено та травмовано шестеро українських військовослужбовців. Троє з них прооперовані та знаходяться в Керченській міській лікарні №1 ім. М.І. Пирогова", – йдеться в повідомленні.

 

Читайте також: Ескалація в Азовському морі. Що відомо про атаку Росії на українські судна

 

Як повідомлялося, 26 листопада заступник начальника Генштабу Збройних Сил України генерал-майора Родіон Тимошенко повідомив, що Міністерство оборони не має зв’язку з пораненими українськими військовими моряками, яких захопила Росія у Керченській протоці. Водночас Тимошенко припустив, що всі захоплені моряки перебувають не в одному місці.  

 

Нагадаємо, 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Так, кораблі ВМС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів та рейдового буксиру здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик. Згодом російські кораблі відкрили вогонь по корабельній групі Військово-морських сил ЗС України під час виходу з Керченської протоки, внаслідок чого є поранений. 

 

Крім того, у ВМС ЗС України повідомили, що за оперативною інформацією малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ”, “Нікополь” вражені вогнем противника та втратили хід. Рейдовий буксир “Яни Капу” також примушений до зупинки. Кораблі захоплені спецназом РФ. 

 

У неділю станом на 22:00 через російську агресію в Азовському морі поранено шість українських військовослужбовців. За оперативною інформацією захоплено мбак "Бердянсь" і рбк "Яни Капу", які буксируються. Мбак "Нікополь" заблокований та слідує у супроводі окупантів.

схожі новини