Новини 2011-05-11 13:36

СБУ підтвердила, що одну зі шкіл у центрі Донецька закрили незаконно

Донецьке обласне управління СБУ вважає, що спроби влади Донецька закрити школу №2 у центрі міста «містять окремі ознаки злочину у сфері службової діяльності».

Про це йдеться у відповіді на звернення ініціативної групи батьків. Відповідь підписав в.о. начальника облуправління Віталій Гайдим.

Разом з тим керівник обласного главку держбезпеки відзначає, що його відомство займатися розслідуванням не буде.

«Беручи до уваги, що викладена у скарзі інформація ... не належить до підслідності органів СБ України, компетенція яких визначена в рамках ст. 2 Закону України «Про Службу безпеки України», скаргу направлено ​​за належністю до прокуратури Донецької області», - повідомив Гайдим.

Нагадаємо, раніше донецьку школу №2 депутати Донецької міської ради позбавили статусу «спеціалізованої з поглибленим вивченням англійської мови». Таке рішення міськрада прийняла на своїй сесії 15 квітня.

Тоді ж депутати Донецької міської ради на черговій сесії прийняли рішення закрити загальноосвітні школи № 111 з українською мовою навчання і № 121 з російською мовою навчання, а також школу № 154.

Згодом Донецька міська рада вирішила додатково до трьох закрити ще 6 загальноосвітніх шкіл в 2011-2015 роках з метою оптимізації мережі бюджетних установ і видатків місцевих бюджетів на їх утримання.

схожі новини