Новини 2011-05-11 16:13

Тимошенко відмовилася від участі у фарсі Печерського суду

Юлія Тимошенко залишила засідання суду щодо її скарги на порушення кримінальної справи щодо газових контрактів 2009 року, бо не хоче брати участь у фарсі.

За словами Тимошенко, її представником у процесі залишається БЮТівець Сергій Власенко.

Тимошенко заявила, що розгляд її скарги у суді навмисне затягується.

За її словами, суддя зачитувала 78 сторінку справи, в якій всього налічується 1150 сторінок.

«Суддя зробила перерву, проконсультувалася зі своїми господарями, і їй дали вказівку навмисне брати пресу і людей ізмором. Такого ніколи не було. Суддя зазвичай просто перелічує матеріали, які увійшли в справу, а не зачитує їх посторінково», - сказала Тимошенко.

Засідання суду проходить у кімнаті площею близько 40 квадратних метрів. У кімнаті більше 100 людей, у тому числі журналісти з камерами та прихильники Тимошенко.

У залі не працює кондиціонер, а двері забороняє відчиняти судовий пристав. У кімнаті відчинені лише вікна. Багато людей засинають під час зачитування суддею матеріалів справи.

Як повідомлялось, 10  травня Печерський районний суд переніс розгляд скарги Тимошенко про законність порушення проти неї справи за фактом перевищення нею службових повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році на 11 травня.

Нагадаємо, Тимошенко оскаржила в Печерському суді порушення проти неї цієї кримінальної справи.

11 квітня Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Тимошенко за фактом перевищення службових повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році.