Новини 16:23

Неприхований сексизм та "рускоязичниє младєнци". Реакція соцмереж на рішення України обмежити в'їзд чоловікам з РФ

Київ обмежив в'їзду громадянам Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

Україна обмежила в'їзд громадянам Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років на територію країни в умовах воєнного стану, який запроваджений з 26 листопада по 26 грудня. Так, 30 листопада голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал оголосив, що в'їзд буде обмежено всім чоловікам відповідного віку, окрім гуманітарних випадків, які будуть чітко виписані в інструкції.

 

Своєю чергою, президента Петро Порошенка пояснив, що Україна ввела обмеження, щоб Кремль не формував в Україні загони "приватних" армій,  які насправді є представниками Збройних сил РФ.

 

Водночас у ДПСУ уточнили, що рішення про в'їзд чоловіків з РФ та призовного віку в Україну будуть приймати прикордонники після співбесіди. Зокрема, вони проводитимуть посилене інтерв’ювання;  виокремлювати групи ризиків, які можуть бути причетні до дестабілізаційних заходів (а саме: будуть проводити перевірки попередніх поїздок в Україну на предмет порушень українського законодавства та відвідувань окупованих територій).

 

Однак у відомстві зазначили, що виключенням будуть особи із дипломатичним статусом, а також – обслуговуючий персонал транспортних засобів. Окрім цього, обмеження не стосуються осіб, які мають документи на підтвердження постійного або тимчасового проживання на території України; особи, які їдуть із поїздками гуманітарного характеру (похорон, хвороба близьких тощо).

 

Тиждень.ua зібрав реакцію соціальних мереж на рішення щодо обмеження в'їзду громадянам РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

схожі новини