Новини 2018-12-03 11:03

Коаліція на чолі зі США завдала авіаудару по ватажку ІДІЛ, причетного до страти заручників

Абу аль-Умарайн несе відповідальність за вбивство кількох в'язнів, зокрема громадянина США, якого захопили бойовики в Сирії та обезголовили 2014 року.

В Сирії у неділю, 2 грудня, сили коаліції на чолі зі Сполученими Штатами Америки атакували ватажка "Ісламської держави", відповідального за вбивство заручників, зокрема американця. Про це заявив посланець Вашингтона у коаліції, яка бореться з джихадистським угрупованням, передає агентство Reuters.

 

"Повітряні сили коаліції провели точкові удари проти низці лідерів ІДІЛ на південному сході Сирії. Серед цілей був Абу аль-Умарайн", - зауважив Бретт МакГюрк.

 

За його словами, Абу аль-Умарайн несе відповідальність за вбивство кількох в'язнів, зокрема громадянина США Пітера Касіга, працівника медичної допомоги, якого захопили бойовики в Сирії та обезголовили 2014 року.

 

Так, "Ісламська держава" втратила майже всю територію в Іраку та Сирії, де вона колись оголосила халіфат, зокрема два головних міста Мосул і Ракка.

 

Наголошується, що коаліція під керівництвом США підтримує групу курдських та арабських сил, атакуючи останню територію "Ісламської держави" в східній Сирії біля іракського кордону.

 

Крім того, у неділю сирійські державні ЗМІ повідомили, що США  випустили ракети по сирійських урядових позиціях у пустелі у східній Сирії. Сирійська армія минулого місяця заявила, що завершила власну операцію проти ІДІЛ на півдні.

 

Коаліція на чолі із США повідомила, що ліквідувала бойовиків на сході Сирії, завдавши авіаудару по мечеті, яку терористичне угрупування "Ісламська держава" використовувало як базу. 

схожі новини