Новини 2018-12-04 15:35

У Грузії суд взяв під варту українців

Семенченко зазначив, що відповідне рішення суду буде оскаржене.

У Тбілісі суд взяв під варту шістьох затриманих українців та одного грузина. Про це у вівторок, 4 грудня, повідомив народний депутат від партії "Самопоміч" та екс-командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко.

 

За його словами, відповідне рішення суду буде оскаржене.

 

"Поки політична доцільність торжествує. З адвокатами будемо вимагати якнайшвидшого проведення експертизи. Хлопців не залишимо. Спасибі всім грузинським друзям які підтримують нас на суді. Рішення суду буде оскаржено в апеляції", – наголосив Семенченко.

 

Він також зазначив, що сторона обвинувачення нібито не надала доказів, що знайдена зброя належала затриманим.

 

"Доказів, що підкинута зброя належить їм – не надано. У номерах, де вони жили проводилися прибирання, ключі вони здавали на рецепції. Відбитків пальців з них ніхто не знімав. Прийшло багато людей які хотіли підтвердити, що вони запрошували хлопців в гості", – додав нардеп.

 

 

Нагадаємо, 2 грудня МВС Грузії повідомило, що в Тбілісі були затримані 6 громадян України і один громадянин Грузії, проти них відкрили кримінальне провадження за ст. 236 Кримінального кодексу Грузії ("Незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв").

 

4 грудня головна прокуратура Грузії висунула офіційні звинувачення шістьом громадянам України, затриманих під час спецоперації за придбання та зберігання зброї.