Новини 10:18

Порошенко вніс законопроект про вибори в ОТГ під час воєнного стану

За словами президента, йдеться про те, щоби зробити виняток і провести голосування в новоутворених ОТГ.

Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про вибори в об'єднаних територіальних громадах під час воєнного стану. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

 

"Вніс до ВР проект закону "Про внесення зміни до статті 28 Закону України "Про правовий режим воєнного стану» щодо забезпечення проведення місцевих виборів, призначених на неділю, 23 грудня 2018 року", - зауважив він.

 

 

 

 

За словами глави держави, йдеться про те, щоби зробити виняток і провести голосування в новоутворених ОТГ.

 

"В цілому по країні вже сформовано, за останніми даними, 874 об’єднаних територіальних громад, 665 з яких отримали збільшену структуру дохідної частини та перейшли на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, - наголосив Порошенко.

 

Раніше Порошенко заявив, що скасування виборів в Україні через воєнний стан вигідне лише президенту РФ Владіміру Путіну.

 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Так, в Україні офіційно запроваджений воєнний стан, закон про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 28 листопада опублікований у спеціальному випуску офіційної газети Верховної Ради "Голос України". 

 

Також 26 листопада Верховна Рада України ухвалила постанову про призначення виборів президента на 31 березня 2019 року. 28 листопада голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав проект постанови про проведення президентських виборів 31 березня 2019 року. 

 

29 листопада Центральна виборча комісія нагадала про заборону проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах десяти областей України, де оголошено воєнний стан. 

схожі новини