Новини 2018-12-06 19:35

Парубій підписав закон про припинення Договору про дружбу з Росією

Документ уже передали на підпис президенту.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у четвер, 6 грудня, підписав законопроект про припинення дії договору про дружбу, партнерство і співпрацю з Росією. Про це йдеться на сайті парламенту.

 

Документ уже передали на підпис президенту Петру Порошенку.

 

Як повідомлялося, 6 грудня Верховна Рада України підтримала президентський законопроект про припинення дії договору про дружбу, партнерство і співпрацю з Росією. 

 

Нагадаємо, 5 листопада Комітет Верховної Ради у закордонних справах рекомендував ухвалити за основу та в цілому  законопроект  "Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією".

 

19 вересня в Україні набув чинності указ Порошенка про рішення РНБО  про непродовження договору про дружбу з РФ.

 

21 вересня Міністерство закордонних справ України направило Росії ноту про припинення дії Договору про дружбу і співробітництво.

 

Згодом президент Петро Порошенко повідомив, що доручив поширити ноту про припинення дії Договору про дружбу і співробітництво між Україною та РФ як офіційний документ Генасамблеї ООН. 

 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Так, в Україні офіційно запроваджений воєнний стан, закон про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 28 листопада опублікований у спеціальному випуску офіційної газети Верховної Ради "Голос України".