Новини 2018-12-07 15:40

Онуфрій повернув запрошення Варфоломія на Об'єднавчий собор

Повідомляється, що таким чином мають намір вчинити й інші архієреї УПЦ МП.

Предстоятель УПЦ МП Онуфрій повернув без відповіді запрошення Константинопольському патріарху Варфоломію на Об'єднавчий собор. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Союзу православних журналістів.

 

Повідомляється, що таким чином мають намір вчинити й інші архієреї УПЦ МП.

 

"Блаженніший Онуфрій, отримавши від патріарха Варфоломія лист із запрошенням на Об'єднавчий собор, запечатав послання в конверт і без відповіді відправив назад автору. Точно так само мають намір вчинити й інші архієреї УПЦ, надсилаючи запрошення назад", - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 7 грудня Вселенський патріарх Варфоломій надіслав предстоятелю УПЦ МП Онуфрію листа з поясненням причин надання Україні автокефальної церкви і закликом прибути на Об’єднавчий собор та взяти участь у ньому.

 

Як повідомлялося, 11 жовтня Синод Вселенського Патріархату підтримав продовження надання автокефалії України.

 

11 жовтня Патріарх Філарет повідомив, що найближчим часом скличе Об'єднавчий Собор, за результатами якого Вселенський Патріарх прийме рішення про надання Томосу про автокефалію.

 

11 жовтня Синод Вселенського патріархату зняв анафему з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія, а також – визнав незаконною анексію Київської Митрополії Російською Церквою в 1686 році. 

схожі новини