Новини 11:50

Соціалісти обрали кандидата на вибори президента Єврокомісії

Мова йде про Франса Тіммерманса.

Перший віце-президент Європейської комісії Франс Тіммерманс стане єдиним кандидатом на посаду президента від європейських соціалістів. Про це йдеться на сайті партії.

 

Зазначається, що дане рішення було прийняте на партійному з’їзді у Лісабоні.

 

Зокрема, Тіммерманс  заявив, що лише в результаті соціал-демократичної перемоги на європейських виборах наступного року буде забезпечено вільне, справедливе та стабільне суспільство для людей по всій Європі.

 

Крім того, він відзначив, що його партія буде прагнути "підписати новий соціальний договір з громадянами Європи".

 

 

 

 

"Це неординарні вибори. Ці вибори стосуються душі Європи. Ми повинні адаптуватися до мінливого світу. Ми - політична сила з готовністю і здатністю це зробити. Нам потрібно підписати новий соціальний договір з громадянами Європи ", - підкреслив він.

 

Наголошується, що  у з'їзді в Лісабоні взяли участь понад 1000 учасників та гостей з 56 різних країн.

 

Так, на з'їзді партія прийняла вісім резолюцій - політичну платформу для інвестування в громади, поштовх до зеленого переходу та створення можливостей для молоді. Вісім резолюцій стануть основою маніфесту виборів 2019 року.

 

Нагадаємо, 18 квітня депутати Європарламенту закликали Єврокомісію переглянути процедуру призначення її генерального секретаря Мартіна Зельмаєра. Євродепутати повідомили, що висунення кандидатури Зельмаєра "можна розглядати як дії, схожі на переворот ", які, можливо, вийшли за межі закону.