Новини 2018-12-10 21:34

Росія використовує релігійні структури Московського патріархату у гібридній війні - СБУ

За словами голови СБУ, інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні може стати приводом для відкритого військового вторгнення ЗС РФ.

Служба безпеки України попереджає про терористичну діяльність російських спецслужб в Україні та використання Росією у гібридній війні релігійних структур Московського патріархату.  Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ у понеділок, 10 грудня.

 

Зазначається, що Служба безпеки України презентує серію спеціальних інформаційних буклетів. Буклети, які видані українською та англійською мовами, містять спеціальні QR-коди, що надають можливість прямого доступу до компільованої інформації про відповідні факти російської злочинної діяльності як викриті СБ України, так і зібрані громадськими активістами. 

 

«Цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії може стати приводом для відкритого військового вторгнення ЗС РФ в нашу країну», - зазначив зазначив Голова СБУ Василь Грицак.

 

 

Нагадаємо, 5 грудня співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією виявили ознаки функціонування організованої мережі розповсюдження матеріалів, що розпалюють релігійну ворожнечу після обшуків у священнослужителів УПЦ МП

схожі новини