Новини 2018-12-11 14:00

Глава Донецької ВЦА відреагував на звернення митрополита УПЦ МП, якого не пропустили через лінію розмежування на Донбасі

Куць зазначив, що планує звернутися до відповідних органів, щоб вирішити відповідне питання.

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Куць відреагував на звернення митрополита Донецької і Маріупольської єпархії УПЦ МП Іларіона, якому українські прикордонники 9 грудня заборонили перетнути лінію розмежування на Донбасі, наголосивши, що планує з’ясувати усі обставини та причини відповідного інциденту. Про це він 10 грудня написав на своїй сторінці в Facebook.

 

"Прочитав адресоване мені звернення митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона, оприлюднене на офіційному сайті Донецької єпархії Української православної церкви (Московського патріархату). Глибоко занепокоєний ситуацією, що склалася. Маю намір звернутися до відповідних органів, щоб з’ясувати усі обставини та причини, які до неї призвели, і вирішити це питання", – заявив Куць.

 

Нагадаємо, 9 грудня українські прикордонники, за рішенням СБУ, заборонили правлячому архієрею Донецько-Маріупольської єпархії УПЦ МП Іларіону перетнути лінію розмежування на Донбасі  в офіційному пункті пропуску "Новотроїцьке".