Новини 2018-12-11 19:40

Бабченко став одним з лауреатів премії «Людина року» за версією журналу Time

Журналіст додав, що таким чином він обігнав президента Сполучених Штатів Дональда Трампа, який посідає друге місце у переліку.
Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко увійшов у перелік «людей року» за версією журналу Time, про що було оголошено у вівторок, 11 грудня. Про це журналіст написав у Facebook.
 
 
«Редакція журналу Time присудила щорічне звання "людина року" журналістам по всьому світу, які постраждали через свою професійну діяльність. Журнал називає їх "вартовими", які ведуть війну за правду. Це, в тому числі, убитий саудівський журналіст Джамаль Хашоггі. Серед них є і росіяни. Це журналісти Тетяна Фельгенгауер і Аркадій Бабченко, який для розкриття замаху на нього брав участь в інсценуванні власного вбивства», - процитував Бабченко головного редактора журналу.
 
 
Журналіст додав, що таким чином він обігнав президента Сполучених Штатів Дональда Трампа, який посідає друге місце у переліку.

 

 

 

Нагадаємо, 11 грудня журнал Time назвав людину року. Нею став убитий саудівський журналіст Джамаль Хашукджі. Журнал також назвав імена інших персон, що багато зробили для викриття правди у свої країнах: це журналісти Capital Gazette, вбиті влітку, філіппінська журналістка Марія Ресса, яку судять на батьківщині та журналісти Reuters Ва Лоун і Кіав С Оо, які отримали тюремний термін у М'янмі.

 

Увечері 30 травня стало відомо, що вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка, яке нібито сталося увечері 29 травня у Києві, інсценували Служба безпеки України та сам Бабченко.