Новини 2018-12-12 09:36

Стрілянина в Страсбурзі. Кулеба повідомив, що громадян України серед постраждалих немає

Унаслідок трагічних подій загинули три людини, ще 11 – отримали поранення.

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба повідомив, що внаслідок стрілянини в Страсбурзі українці не постраждали. Про це він заявив у середу, 12 грудня.

 

"Усю ніч в Постійне представництво України при Раді Європи працювала гаряча лінія. Ніхто з українців про друзів/родичів, які не виходять на зв’язок, не повідомляв. Черговий Постпредства на постійному зв’язку з місцевими органами влади. Наразі за попередніми даними, наданими на гарячій лінії Страсбурга, громадян України серед постраждалих немає. Проте ми будемо продовжувати уточнювати цю інформацію",  – наголосив Кулеба.

 

За його словам, Різдвяний ярмарок (найстаріший в Європі, тому Страсбург називає себе столицею Різдва) не працюватиме в середу.

 

"Буде жалоба. Влада запровадила підвищені заходи безпеки, перекрила дороги на Німеччину. Стрільця ловлять, протягом ночі була різна інформація, у тому числі, що він поранений викинув водія таксі з машини і втік, але чекаємо на офіційні дані", – додав постпред України про РЄ.

 

Нагадаємо, 11 грудня в французькому місті Страсбург сталася стрілянина біля Різдвяного ярмарку, унаслідок якої загинули три людини, ще 11 – отримали поранення. Міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастанер заявив, що по всій країні буде посилено контроль на кордонах, контроль і заходи безпеки на різдвяних ярмарках та інших масових заходах у зв'язку із стріляниною. За інформацією префектури, перекрито рух дорогами А35 на північ і на південь, RN4 у напрямі м.Кель (Німеччина). Мер оголосив день жалоби. Всі розважальні події скасовано. Було ухвалено рішення не проводити ранкові заняття в початкових школах.