Новини 2018-12-12 11:14

Терористичні мотиви нападника у Страсбурзі поки не підтверджені - МВС Франції

Водночас під час перебування у в'язниці у нападника була помічена релігійна радикалізація.

У Франції поліція наразі не може з упевненістю стверджувати, що чоловік, який влаштував стрілянину біля Різдвяного ярмарку у Страсбурзі, мав терористичні мотиви. Про це завив державний секретар МВС Франції Лоран Нуньєс, передає французьке видання Le Figaro.

 

"Терористичні мотиви в даний час не можуть бути підтверджені. Ми повинні бути дуже обережні, коли говоримо про напад", - зауважив він.

 

Зокрема, держсек відзначив, що нападник раніше скоїв низку злочинів, однак вони не були пов'язані з тероризмом.

 

 

 

 

"Під чаc перебування у в'язниці була помічена його релігійна радикалізація, і за ним стежили", - наголосив Нуньєс.

 

Як повідомлялося, у мережі оприлюднили фото ймовірного нападника, який влаштував стрілянину в Страсбурзі. Нападника звати Чекат Шеріф (Chekatt Chérif). За даними BFMTV, він належав до радикальних ісламських угрупувань.

 

Нагадаємо, 11 грудня в французькому місті Страсбург сталася стрілянина біля Різдвяного ярмарку, унаслідок якої за сотанніми даними загинули троє людей, вісім осіб отримали серйозні поранення і ще п'ять – легкі поранення. Глава МВС Франції Крістоф Кастанер заявив, що по всій країні буде посилено контроль на кордонах, контроль і заходи безпеки на різдвяних ярмарках та інших масових заходах у зв'язку із стріляниною.