Новини 12:58

У КВУ назвали найбільш непродуктивних нардепів за чотири роки

Натомість найбільш продуктивним депутатом парламенту став член фракції БПП Гліб Загорій.

У Верховній Раді за чотири роки 48 депутатів не стали авторами жодного прийнятого закону. Про це повідомляє прес-служба всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України".

 

 

Як зазначається, продуктивність визначалася як співвідношення кількості поданих проектів законів до прийнятих (є діючими законами).

 

Так, найменш продуктивним депутатом виявився позафракційний Євгеній Мураєв, який за чотири роки подав 160 проектів законів, жоден із яких не був прийнятий.

 

"У списку найменш продуктивних політиків також члени «Опозиційного блоку» Юрій Солод (подано 111/ прийнято 0), Олександр Вілкул (108/0), Дмитро Шпенов (81/0) та Дмитро Колєсніков (80/0). Загалом у Раді є 48 політиків, які досі не стали авторами жодного прийнятого закону. Серед них такі відомі прізвища як Вадим Рабінович (53/0), Нестор Шуфрич (24/0), Віктор Шевченко (73/0), Сергій Ківалов (34/0), Михайло Добкін (6/0), Андрій Білецький (43/0), Дмитро Ярош (12/0)", – йдеться в повідомленні.

 

Натомість найбільш продуктивним депутатом парламенту став член фракції БПП Гліб Загорій. Наголошується, що за чотири роки кожен другий законопроект політика став законом (подано 53/прийнято 25).

 

"Серед лідерів депутатських фракцій найпродуктивнішими є Артур Герасимов, 32% законопроектів якого стали законами (подано 91/прийнято 29). На другому місці Максим Бурбак із показником 26% (118/31), третій Олег Ляшко – 20% (269/54). Далі йдуть Олег Березюк – 18% (92/17), Юлія Тимошенко – 8% (102/8) і Вадим Новинський – 0% (15/0)", – додали в КВУ.

 

"Поділ на коаліцію та опозицію є ключовим фактором, що впливає на ймовірність прийняття депутатського законопроекту. Однак варто враховувати, що навіть серед опозиційний фракцій і груп є надпродуктивні депутати. Так, законами стають 26% законопроектів Оксани Корчинської із РПЛ. Це стільки ж, скільки у голови "Народного Фронту". Також законами стають 23% законопроектів Юрія-Богдана Шухевича (РПЛ) і 22% законопроектів Віктора Галасюка (РПЛ) та Олексія Рябчина ("Батьківщина"). Тому говорити, що опозиція повністю виключена із процесу прийняття рішень також некоректно", – резюмував голова КВУ Олексій Кошель.

 

Нагадаємо, 6 березня Комітет виборців України повідомив, що в лютому 66 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради. 

схожі новини