Новини 2018-12-12 17:20

До пошуків нападника зі Страсбурга мобілізували більше 700 правоохоронців

Глава МВС Франції зробив заяву після хвилинии мовчання на засіданні нижньої палати парламенту.

Міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастанер заявив, що у пошуках нападника, який влаштував стрілянину біля Різдвяного ярмарку у Страсбурзі, беруть участь 720 правоохоронців. Про це повідомляє Le Parisien.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час засідання нижньої палати парламенту після хвилини мовчання.

 

"Мобілізовані 720 осіб" - наголосив він.

 

Раніше прокурор Парижа Ремі Хейц повідомив, що чоловік, якому інкримінують напад біля Різдвяного ярмарку в Страсбурзі, раніше був засуджений 27 разів. Хейц зазначив, поліція знала Чеката Шеріфа головним чином через "крадіжки і насильство". Крім того, прокурор повідомив, що підозрюваний був відомий спецслужбам у зв'язку з його радикальними настроями і входив у список осіб, що представляють загрозу держбезпеці Франції.

 

Читайте також: Напад на Різдвяний ярмарок. Що відомо про стрілянину в Страсбурзі

 

Нагадаємо, 11 грудня в французькому місті Страсбург сталася стрілянина біля Різдвяного ярмарку, унаслідок якої за сотанніми даними загинули троє людей, вісім осіб отримали серйозні поранення і ще п'ять – легкі поранення. Глава МВС Франції Крістоф Кастанер заявив, що по всій країні буде посилено контроль на кордонах, контроль і заходи безпеки на різдвяних ярмарках та інших масових заходах у зв'язку із стріляниною.