Новини 2018-12-13 09:50

Італія посилила антитерористичні заходи після теракту у Страсбурзі

Зазначається, що в Італії відбулося екстрене засідання антитерористичного стратегічного аналітичного комітету CASA.

Італія посилила антитерористичні заходи до максимального рівня на період різдвяних свят після теракту у Страсбурзі. Про це повідомляє італійське агентство ANSA.

 

Зазначається, що під час екстреного засідання антитерористичного стратегічного аналітичного комітету CASA при Міністерстві внутрішніх справ італійським префектам і начальникам поліції доручили максимально посилити заходи безпеки.

 

Зокрема, наразі не підтвердилася інформація про те, що нападник Шаріф Шекатт може мати зв’язки в Італії.

 

Раніше прокурор Ремі Ейтз заявив, що прокуратура Франції розслідує стрілянину в Страсбурзі як теракт. 

 

Нагадаємо, Ейтз повідомив, що чоловік, якому інкримінують напад біля Різдвяного ярмарку в Страсбурзі, раніше був засуджений 27 разів. Хейц зазначив, поліція знала Чеката Шеріфа головним чином через "крадіжки і насильство". Крім того, прокурор повідомив, що підозрюваний був відомий спецслужбам у зв'язку з його радикальними настроями і входив у список осіб, що представляють загрозу держбезпеці Франції.

 

 

Як повідомлялося, 11 грудня в французькому місті Страсбург сталася стрілянина біля Різдвяного ярмарку, унаслідок якої за сотанніми даними загинули троє людей, вісім осіб отримали серйозні поранення і ще п'ять – легкі поранення. Глава МВС Франції Крістоф Кастанер заявив, що по всій країні буде посилено контроль на кордонах, контроль і заходи безпеки на різдвяних ярмарках та інших масових заходах у зв'язку із стріляниною. 

схожі новини