Новини 2018-12-17 17:26

Проблеми з водопостачанням. У Торецьку оголосили надзвичайну ситуацію

Місцева влада розробляє графік підвезення води населенню.

У прифронтовому Торецьку Донецької області через припинення водопостачання у зв’язку с зупинкою Горлівської фільтрувальної станції оголошено надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Про це повідомили на сайті Військово-цивільної адміністрації м. Торецьк. 

 

«У Торецьку введено надзвичайну ситуацію місцевого рівня. За інформацією керівників комунальних служб та об’єктів соціальної сфери міста до 19 грудня всі об’єкти працюють в штатному режимі. Розробляється графік підвозу води населенню», - йдеться у повідомленні.

 

 

Зазначено, що таке рішення було прийнято 17 грудня на оперативому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке пройшло під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Ярослава Руденка, за участю заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС у Донецькій області Владислава Гусинського, керівників установ міста.

 

Підкреслено, що зараз силові структури, керівництво області та міста продовжують вести перемовини щодо надання режиму «тиші» для виявлення ділянки пошкодження водогону "Горлівка-Торецьк".

 

Як повідомляли, у неділю ввечері, 16 грудня, через проблеми на центральному водогоні «Горлівка-Торецьк» у місті Торецьк, Залізне та селищах Північне і Південне Донецької області відключили водопостачання. Загалом без води лишилися 42,8 тисячі людей.

схожі новини