Новини 2018-12-19 14:35

У колонії на Львівщині помер росіянин, який воював на боці бойовиків на Донбасі

Російський найманець був засуджений до 12 років в'язниці.

У Дрогобицькій колонії, що у Львівській області, при нез'ясованих обставинах помер росіянин Валєрій Іванов, який воював на боці бойовиків на Донбасі. Про це в середу, 19 грудня, повідомила координатор правозахисної організації "Медійна ініціатива за права людини" Ольга Решетилова.

 

 

Зазначається, що російський найманець був засуджений до 12 років в'язниці. Він також просив президента Росії Владіміра Путіна про обмін.

 

"Російський найманець Валерій Іванов, засуджений українським судом до 12 років ув'язнення, помер у Дрогобицькій колонії за незрозумілих обставин. Він просив Путіна про обмін, але так і не дочекався його. Росіяни не поспішають забирати навіть його тіло", – повідомила Решетилова.

 

Крім того, вона додала, що Іванов приїхав на Донбас з далекого Архангельська в грудні 2014 року.

 

"Іванов приїхав на Донбас з далекого Архангельська в грудні 2014-го воювати за Новоросію і проти фашистів. Розповідає, що його затримали поблизу Станиці Луганської, коли він був у розвідці. Хоча насправді очевидці стверджують, що Іванов сам п'яним прийшов на позиції українських військових", – підкреслила Решетилова.

 

Нагадаємо, 15 серпня уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що ще вісім ув'язнених в Україні осіб написали відповідні заяви, а саме: В'ячеслав Висоцький, Валерій Іванов, Олександр Валехидіс, Владислав Гречин, Віктор Агєєв, Олег Доронін, Денис Сидоров та Євген Шаталов.

схожі новини