Новини 18:30

Комітет рекомендував парламенту ухвалити законопроект про мову

За словами Княжицького, на засідання комітету не прийшов "жоден із захисників "русского языка".

Комітет Верховної Ради з питань культури і духовності в середу, 19 грудня, розглянув у другому читанні законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної" та рекомендував парламенту прийняти його в цілому. Про це повідомив голова комітету Микола Княжицький.

 

"Сьогодні наш комітет Верховної Ради з питань культури і духовності розглянув у другому читанні проект Закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" і рекомендував прийняти його в цілому. Цікаво, що жоден з захисників "русского языка", а насправді русифікації, не прийшов на засідання. Дякую представникам громадськості і колегам з комітету та народним депутатам, керівництву ВР та уряду", – наголосив він.

 

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект № 5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної". 

 

19 грудня заступник нардеп Ірина Подоляк повідомила, що комітет Верховної Ради з питань культури та духовності вирішив прибрати із законопроекту про мову норму про кримінальну відповідальність. За її словами, законопроект отримав 2049 поправок від народних депутатів.

схожі новини