Новини 2018-12-20 12:15

Контракт на виробництво української крилатої ракети "Нептун" укладуть до кінця року

Паралельно будуть створюватися також потужності з виробництва танкової техніки, засобів радіолокації, відновлення полігонів та випробування боєприпасів.

До кінця грудня 2018 року буде укладено контракт для створення виробничих потужностей з виробництва крилатої ракети "Нептун". Про це сьогодні, 20 грудня, на підсумковій прес-конференції заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

 

"До кінця грудня буде укладено контракт щодо створення виробничих потужностей для виробництва крилатої ракети за проектом "Нептун". Цим також буде займатися КБ "Луч". Ми поки не можемо розголошувати конкретні цифри. Але це є дуже потужний інноваційний модернізований проект на перспективу", - розповів він.

 

За його словами, паралельно будуть створюватися потужності з виробництва танкової техніки, засобів радіолокації, відновлення полігонів, випробування боєприпасів.

 

Як повідомляли, в Україні успішно випробували нову протикорабельну крилату ракету "Нептун".  Також  на вінницькому заводі «Форт» запустили лінію повного циклу виробництва патронів для пістолетів для Міністерства внутрішніх справ.

 

схожі новини