Новини 12:10

Порошенко звільнив Богомолець з посади радника президента

На початку грудня Богомолець оголосила, що буде балотуватися в президенти України.

Президент України Петро Порошенко звільнив Ольгу Богомолець з посади позаштатного радника. Про це йдеться в указі від 19 грудня, що опублікований на сайті президента.

 

"Звільнити Богомолець Ольгу Володимирівну з посади радника президента України (поза штатом)", – йдеться в документі.

 

Зазначимо, на початку грудня Богомолець оголосила, що буде балотуватися в президенти України.

 

Нагадаємо, 13 липня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що глава комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець відмовилася підписати позитивний висновок комітету на законопроект №6327 про медичну реформу, ухвалений у середу після дводенного розгляду.

 

Законопроект 6327, яким започатковується медична реформа в Україні, був проголосований парламентом у першому читанні та направлений на доопрацювання робочої групи за участю народних депутатів.

 

До тексту документу в ході опрацювання робочою групою було надано майже 900 правок, 396 правок були розглянуті Комітетом з питань охорони здоров'я Верховної Ради.

 

Як заявила 12 липня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, в ході роботи на текстом законопроекту документ зазнав суттєвих змін по ключових позиціях, що змінює саму суть реформи. Зокрема, була вилучена норма про співоплату за медичні послуги на вторинному-третинному рівні меддопомоги, норма про міжнародні протоколи лікування. Також народні депутати запропонували замість Національної служби здоров'я, яка мала б здійснювати оплату за медичні послуги, зокрема на первинній ланці, виділяти медичну субвенцію місцевим органам влади.