Новини 2018-12-21 12:32

На окупованих територіях Донбасу та Криму з'явилися українські патріотичні листівки

Зокрема, агітаційні матеріали помітили у Моспіному, Донецьку, Старобешиві та Сімферополі.

У декількох містах окупованого Донбасу на адміністративних будівлях, зупинках, магазинах знову з'явилися проукраїнські листівки. Невідомі обклеїли ними у так званій "ДНР" будівлі у ніч на четвер, 20 грудня. Про це повідомив ветеран АТО Віталій Овчаренко у Twitter.

 

 

"Невідомі патріоти України обклеїли патріотичними листівками вулиці кількох українських міст, що перебувають в окупації: в Моспіному, трохи в Донецьку, Старобешеві. Слава героям українського Донбасу", - йдеться в його повідомленні.

 

 

Зазначається, що патріотичні листівки з'явилися також на дверях гуртожитку Старобешівського ПТУ, де наразі проживають солдати окупаційних сил Російської Федерації.

 

У свою чергу, в окупованому Криму, а саме в Сімферополі, на вулиці Лютневій, впав безпілотник з листівками, на яких написано «Слава Україні». Відповідні фото опублікував Український мілітарний портал у Facebook.

 

 

Як повідомляли, в окупованому Луганську розклеїли листівки з привітаннями до Дня Збройний сил України. 

 

Нагадаємо, Тиждень.ua зібрав випадки, коли на окупованих територіях Луганщини та Донеччини українські бойовики розповсюджували агітаційні флаєри, листівки та прапори.  

 


 

схожі новини