Новини 12:47

Полторак звільнив двох чиновників ВМС через погану організацію харчування

Таке рішення міністр прийняв під час робочої поїздки в Одеський гарнізон.

Через незадовільну організацію харчування особового складу міністр оборони України Степан Полторак прийняв рішення звільнити з посади начальника тилу ВМС капітана 1-го рангу Олександра Андруха та з військової служби начальника продовольчої служби бригади морської піхоти капітана Валерія Олександрова. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

 

"Перебуваючи з робочою поїздкою в Одеському гарнізоні, Міністр оборони України Степан Полторак провів нараду та заслухав керівний склад Військово-Морських Сил ЗС України щодо стану справ щодо забезпечення харчування. За висновками доповідей щодо незадовільної організації харчування особового складу глава оборонного відомства прийняв рішення щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб логістики та тилу Військово-Морських Сил ЗС України", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, міністр зажадав розірвати договори з фірмами, які зривають терміни здачі в експлуатацію об'єктів військової інфраструктури в населеному пункті Дачне-2, а також штабу ВМС в Одесі.

 

 

"Зриви термінів будівництва ми не можемо допустити. Тому договори з недобросовісними фірмами, які не виконують свої обіцянки, мають бути розірвані. Крім того, ми не будемо розглядати їх пропозиції при реалізації майбутніх проектів", - зазначив Полторак.

 

Як повідомляли, у четвер, 20 грудня, на прес-конференції в Одесії Степан Полторак заявив, що пріоритетним завданням Міністерства оборони України на 2019 рік буде створення морської бази в Азовському морі.